Paczka dla Seniora

Na terenie naszej parafii przeprowadzana będzie także nowa akcja charytatywna „Paczka dla Seniora” przeznaczona dla potrzebujących osób starszych: ubogich, samotnych i chorych,  którym ciężko jest zakupić produkty na Święta. W bocznym ołtarzu po prawej stronie od wejścia do kościoła od  9 do 10 grudnia czyli w sobotę i niedzielę, po każdej mszy św. będzie stała Choinka, na której będą wisiały serduszka z imionami osób. Osoby chętne mogą po każdej Mszy św.  zabrać takie serduszko i zrobić dla wybranej osoby prezent na święta. Pod choinką będą znajdować się opisane „Tytki Charytatywne” do których możemy wkładać produkty spożywcze takie jak np.: cukier, słodycze, soki, bakalie świąteczne, konserwy, kawa, herbata, olej oraz możemy spakować w osobną torbę – środki czyszczące lub przedmioty codziennego użytku. Gotowe „paczki” prosimy przynosić w niedzielę 17 grudnia do salki katechetycznej. W akcje charytatywną włączyły się też niektóre szkoły podstawowe z terenu naszej parafii. Do tych szkół zostały też dostarczone „Tytki Charytatywne”.