ŻYCZENIA NOWOROCZNE 2018 A.D.

Kochani Parafianie! Czcigodni Goście! Przed chwilą weszliśmy w nowy, 2018 Rok Pański, w którym w szczególny sposób będzie nam towarzyszyła osoba świętego Józefa. Jak mówi piękna pieśń: Szczęśliwy,  kto sobie Patrona, Józefa ma za Opiekuna, niechaj się niczego nie boi, bo święty Józef przy nim stoi. Ten wyjątkowy patron, podobnie jak opiekował się Świętą Rodziną, tak też pragnie wziąć pod swoje potężne wstawiennictwo również nasze rodziny.   Życzymy Wam Wszystkim, w nowym 2018 roku, przede wszystkim trwania w łasce Bożej, opieki Najświętszej Rodziny i Bożego błogosławieństwa. Niech Wasze rodziny czerpią z najdoskonalszego wzoru, którym jest Święta Rodzina.  Niech panuje wśród Was wzajemna miłość, życzliwość, szacunek. Życzymy, abyście się wzajemnie uświęcali i w ten sposób przybliżali się na drodze do Nieba. Niech Święta Boża Rodzicielka wyprasza Wam u Swego Syna potrzebne łaski.  Zanieście te życzenia do waszych domów, bliskich i znajomych.

Z darem modlitwy, Wasi Duszpasterze
Szczęść Boże