Ognisko parafialne

W piątek 8 czerwca, po zakończeniu uroczystej Mszy Świętej i procesji z racji  uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa, w ogrodzie przy plebanii odbyło się ognisko dla grup duszpasterskich. Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa parafian wraz z duszpasterzami miło spędziła czas, wyczekując nadchodzących wakacji. Nie zabrakło smakołyków; ciast przygotowanych przez panie ze wspólnoty oazowej oraz mamy ministrantów; świeżych owoców i oczywiście smacznych kiełbasek z grilla. Ministranci z Sycowa i Działoszy rozegrali mecz piłki nożnej. Tego wieczoru można było doświadczyć rodzinnej atmosfery, jaka panuje w naszych grupach duszpasterskich. Po wakacjach, zapewne każda grupa duszpasterska będzie oczekiwać nowych osób, które będą chciały pogłębiać swoją wiarę i więź z Kościołem, poprzez regularne spotkania formacyjne, wyjazdy i wieczory modlitewne.