Zmiana personalna w naszej parafii

Z dniem 2 lipca władza duchowna odwołuje ks. Michała Słocińskiego i powołuje Go na stanowisko wikariusza w parafii p. w. Św. Marcina w Kępnie. Księdzu Michałowi bardzo serdecznie dziękujemy za pięć lata posługi w naszej parafii i życzymy wielu Bożych łask, opieki Matki Bożej oraz wstawiennictwa patronów Św. Apostołów Piotra i Pawła w pracy kapłańskiej, na kolejnych placówkach i stanowiskach. Pożegnamy Księdza Michała w najbliższy czwartek na wspólnej Mszy św. o g. 17. 30. Zgromadźmy się jak najliczniej na tej dziękczynnej Ofierze Eucharystycznej za Jego posługę w naszej parafii. Natomiast przybędzie do naszej parafii:

Z dniem 2 lipca władza duchowna powołuje na stanowisko wikariusza ks. Grzegorza Kaczorkiewicza, który pochodzi z parafii Św. Marcina i Św. Stanisława BM w Goszczanowie, w dekanacie koźminkowskim. Nowemu przychodzącemu do naszej parafii kapłanowi życzymy obfitych łask Bożych.