Maturzyści na Jasnej Górze

W ubiegłą środę, maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Sycowie, udali się z pielgrzymką na Jasną Górę, aby prosić o pomyślne zdanie egzaminów maturalnych oraz wybór dobrej drogi życiowej. Czuwanie prowadził ks. Przemysław Kaczkowski, a uczniom towarzyszyło kilkoro nauczycieli. Podczas nocnego czuwania, młodzież rozważała fragmenty Pisma Świętego oraz fragmenty papieskich orędzi adresowanych do ludzi młodych. Dla wszystkich uczestników czuwania, niezwykłym przeżyciem była możliwość spędzenia kilku godzin, tak blisko ikony Matki Boskiej Częstochowskiej. Najważniejszym momentem czuwania była Msza Św. sprawowana o północy przy ołtarzu w kaplicy Cudownego Obrazu. Wszystkim maturzystom życzymy, aby czas czuwania na Jasnej Górze zaowocował w ich życiu, a podczas majowych egzaminów, będziemy ich wspierać naszą modlitwą.