Wiosenny wyjazd ministrantów

W sobotę 8 czerwca ministranci naszej parafii wraz z kilkoma rodzicami i księdzem Przemysławem – opiekunem liturgicznej służby ołtarza wybrali się na wycieczkę rekreacyjną. Celem ich podróży był Zator koło Krakowa, gdzie mieści się największy w Polsce park rozrywki. Kilkugodzinny pobyt pozwolił na skorzystanie z prawie wszystkich atrakcji parku, choć największą popularnością cieszyły się te najbardziej ekstremalne. Ulgę w upale przyniosło korzystanie z atrakcji wodnych w aquaparku. Jak każdego roku, wyjazd ministrantów jest możliwy dzięki Parafianom, którzy wspierają ministrantów podczas kolędy oraz poprzez zakup Bożonarodzeniowego sianka. W tym roku, udało się z funduszu ministranckiego opłacić transport autokarowy. Mamy nadzieję, że po wakacjach grono parafialnej liturgicznej służby ołtarza powiększy się o nowych ministrantów.