Z różańcem w ręku…

We wtorek rozpoczynamy październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. W kościołach i we wspólnotach rodzinnych rozpoczniemy Nabożeństwa Różańcowe. Biorąc do rąk różaniec, przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej prośmy Jej Syna o miłosierdzie dla nas i całego świata. Zachęcamy do udziału w codziennej Mszy św. połączonejz tym nabożeństwem. W tym miesiącu nabożeństwa różańcowe:
– W kościele parafialnym od poniedziałku do piątku różaniec dla wszystkich (dzieci, młodzież, dorośli), codziennie po Mszy św. rozpoczynającej się o godz. 17.30
– Dla dzieci w każdy piątek o godz. 16.30
– W soboty i niedziele różaniec przed Mszą św. o godz. 17.30.
– W Ślizowie w poniedziałki i środy o godz. 17.00 Msza św. i różaniec
– W Działoszy we wtorki i czwartki o godz.17.00 Msza św. i różaniec.