„Otwórz przed Bogiem swoje serce, pozostawiając Mu swobodę działania gdyż żaden inny ojciec nie potrafi kochać tak jak On”.

Św. Ojciec Pio.

Grupy modlitwy Św. Ojca Pio powstały jako odpowiedź Ojca Pio na apel papieża Piusa XII o modlitwę w intencji pokoju na świecie. Tak jak wtedy, gdy u schyłku II Wojny Światowej świat pogrążony był w bólu, rozpaczy i beznadziei tak i dziś to wezwanie do modlitwy o pokój jest bardzo aktualne. Jeśli duchowość Ojca Pio jest Ci bliska zapraszamy Cię na nasze spotkania, na których będziemy wspólnie kontemplować  Słowo Boże, modlić się, adorować Pana Jezusa. Tworzymy wspólnotę ludzi, którzy pragną wzrastać w wierze. Nasza grupa zgodnie z zaleceniami Św. Ojca Pio angażuje się w akcje charytatywne w naszej parafii oraz inne wydarzenia z życia parafii.

Warto zaznaczyć, że grupy modlitwy są otwarte dla wszystkich, którzy chcą za przykładem św. Ojca Pio rozwijać swoje życie modlitwy i czynić dobro na rzecz swoich bliźnich. Dlatego zapraszamy Cię na nasze spotkania, które odbywają się w każdy wtorek o godz. 18.00 na salkach przy parafii. W każdy drugi wtorek miesiąca wspólnie uczestniczymy w wieczornej Eucharystii.