Niedziela inwestycyjna

Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone tydzień temu na potrzeby remontowe naszej świątyni i terenu przy kościele. Przy tej okazji pragniemy podziękować także tym wszystkim, którzy jeszcze teraz ( jako cegiełkę ) i daninę składają dodatkowe ofiary na ten cel.

Kto chce być ministrantem?

Prowadzimy nabór na nowych ministrantów. Chętnych chłopaków, którzy chcieliby służyć przy Chrystusowym ołtarzu i ciekawie spędzić czas zapraszamy!!! Zapisy po każdej Mszy św. dzisiaj i w tygodniu w zakrystii lub bezpośrednio u Ks. Przemysława – opiekuna ministrantów.

Odpust w Ślizowie

W najbliższą sobotę 29 września przypada święto Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Św. Michał Archanioł jest patronem kościoła w Ślizowie. Dlatego w przyszłą niedzielę o godz. 12:00 będzie tam odprawiona Suma Odpustowa z procesją, na którą serdecznie zapraszamy. Z tej racji dzień wcześniej, w sobotę, będzie w Ślizowie o godz. 18:00 Msza św., a pół godziny wcześniej od g. 17:30 będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi w przyszłą niedzielę ks. Grzegorz Kaczorkiewicz tegoroczny Neoprezbiter, który na zakończenie Uroczystości udzieli prymicyjnego błogosławieństwa i rozda prymicyjne obrazki.

Sycowska Pogoń

W imieniu Zarządu klubu sportowego Pogoń Syców, organizatora biegu ulicznego „Sycowska Pogoń” w dniu 23 września 2018r. informujemy, że na czas trwania imprezy wystąpią utrudnienia ruchu. Rynek i jego okolice zostaną zamknięte dla ruchu samochodowego w godzinach od 9.00 do 14.00. Dojazd do kościoła będzie możliwy tylko od ulic: Komorowskiej, Daszyńskiego oraz Kościelnej.