Spotkanie katechetyczne

W najbliższy czwartek, o g. 19. 00, na probostwie, odbędzie się spotkanie z wszystkimi katechetami i katechetkami pracującymi w szkołach i przedszkolach na terenie naszej parafii.

11 listopada

11 listopada obchodzimy w Polsce 100 rocznicę odzyskania niepodległości.  Porządek Mszy św. w Sycowie i na filiach jak w każdą niedzielę. Msza św. o g. 11.30 w Sycowie zostanie odprawiona za Ojczyznę, na którą zapraszamy kombatantów walki o niepodległość naszej Ojczyzny, władze miasta i poczty sztandarowe, dzieci, młodzież i starszych. W czasie tej Mszy św. odśpiewamy uroczyste „Te Deum”.  Starajmy się wywiesić przy naszych domach flagi narodowe. Jest to elementarny, zewnętrzny przejaw patriotyzmu. O g.12.00, w kościołach całej naszej diecezji będą biły dzwony, symbolicznie upamiętniając to niezwykłe wydarzenie.

Kurs Przedmałżeński

Najbliższy kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się od wtorku 4 grudnia do soboty 8 grudnia. Natomiast Poradnia Przedmałżeńska jest czynna w pierwsze i ostatnie czwartki miesiąca o g. 17.00 w domu katechetycznym.