ADWENT – CZAS OCZEKIWANIA

ADWENT, czas radosnego oczekiwania Kościoła na przyjście Chrystusa. Przeżyjmy ten piękny czas poprzez wyciszenie i odpowiednie duchowe ćwiczenia: postanowienia, modlitwę, Roraty, Spowiedź, rekolekcje, uczynki miłosierdzia.

RORATY w kościele parafialnym w Sycowie:

  • w poniedziałek, środę i piątek – wieczorem o godz. 18.00 (dla wszystkich dzieci, szczególnie dla przygotowujących się do I Komunii św. i tych które w tym roku były u Komunii św.);
  • we wtorek, czwartek i sobotę – rano o godz. 6.30 (dla wszystkich dorosłych, szczególnie tych którzy wspominają jak to za swoich młodych lat chodzili rano na roraty);

W tym roku nie będzie Rorat w kościołach filialnych w Ślizowie i w Działoszy.

Zapraszamy wszystkich parafian do codziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 15.00 do 18.00.

Na stoliku z tyłu kościoła jest wyłożony kalendarz do którego możemy wpisać imię i nazwisko deklarując swój udział danego dnia o określonej godzinie przed Panem Jezusem. Czas dyżuru to pół godziny w ramach parafialnej Adoracji.