APEL DO PARAFIAN…

W związku z ogłoszeniem stanu epidemicznego w Polsce, stosując się do rozporządzeń organów władz państwowych i kościelnych, zachęcamy wszystkich Drogich Parafian do korzystania z łaski dyspensy od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy św. (do dnia 29 marca br.) i duchowej łączności na modlitwie za pośrednictwem radia, telewizji i internetu.

Aby spełnić wymóg maksymalnej liczby 50 osób uczestniczących we Mszy św., w pierwszej kolejności do świątyni będą mogły wejść osoby zamawiające intencję mszalną.

Prosimy o zrozumienie i zastosowanie się do powyższych zarządzeń i podjęcia modlitwy osobistej i rodzinnej w tym trudnym czasie.

Jako duszpasterze parafii Św. Ap. Piotra i Pawła w Sycowie zapewniamy o modlitwie w czasie nabożeństw wielkopostnych (Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej), jak również w czasie codziennej wieczornej modlitwie różańcowej. Jednocześnie zapraszamy wszystkich Drogich Parafian do duchowej łączności z nami i odprawiania nabożeństw we własnych domach.  

Msza św. niedzielna w telewizji:

  • 7.00 – TVP1;
  • 9.00 – TV Trwam;
  • 13.00 TV Polonia.

Telewizja Internetowa Dom Józefa (www.domjozefa.tv)

Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej (www.radiorodzina.kalisz.pl)