ŚW. KRZYSZTOF – PATRON KIEROWCÓW

XXI Tygodnia Św. Krzysztofa, pod hasłem „Umocnieni Eucharystią Niesiemy Chrystusa”. Jak co roku MIVA Polska organizuje zbiórkę pieniędzy na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy. W duchu wdzięczności za szczęśliwe przejechane przez nas kilometry włączmy się w Akcję Św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Warto przeliczyć ile kilometrów w ciągu roku każdy z nas przejechał i otworzyć w duchu wdzięczności swoje serce i portfele aby pomóc misjonarzom.

Po każdej Mszy św. odbędzie się tradycyjne poświęcenie pojazdów (samochodów, motocykli, rowerów, wózków i innych środków transportu). Przed kościołem i w trakcie poświęcenia będzie można złożyć wspomnianą ofiarę na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.