ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

Pan Jezus powiedział do Siostry Faustyny: „W pierwsza niedzielę po Wielkanocy, pragnę, żeby był publicznie ten obraz wystawiony. Niedziela ta jest świętem Miłosierdzia…” (Dz 88)

Moi Kochani, skoro jeszcze w Niedzielę Miłosierdzia nie możemy się zobaczyć w kościele i uczcić Obraz Jezusa Miłosiernego, to chciałbym Was zaprosić do niezwykłego dzieła – niech każdy w swoim domu przygotuje na ten DZIEŃ specjalne/wyjątkowe/uroczyste miejsce dla JEZUSA MIŁOSIERNEGO.
Masz obraz/obrazek/zdjęcie Jezusa Miłosiernego – zrób dla Niego najpiękniejsze miejsce i zaproś Rodzinę do modlitwy.
Bądźmy razem ze św. Faustyną
TRANSMISJA – sobota, godz. 17.45 – Nowenna i Eucharystia; niedziela godz. 11.30 – Eucharystia; godz. 15.00 – Godzina Miłosierdzia.

„Córko Moja, mów światu całemu o niepojętym miłosierdziu Moim. Pragnę, aby święto miłosierdzia, było ucieczką i schronieniem dla wszystkich dusz, a szczególnie dla, biednych grzeszników. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego…” (Dz 699)